wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

28 września 2017

Turniej Nurkowy w Kaszubskiej Bazie Nurkowej

Zapraszamy na turniej nurkowy - informacja poniżej.

 

Uwaga!! Rozpoczynamy nabór na tegoroczny Turniej Nurkowy. Prosimy o zgłoszenia wszystkich tych którzy chcą w nim brać udział.
Do wygrania mamy bardzo atrakcyjne nagrody. W poprzednich latach wprowadzaliśmy zasady kto może a kto nie brać udział w imprezie. W tym roku nabór jest otwarty dla wszystkich nurków bez znaczenia z jakiego centrum nurkowego pochodzą oraz jaki stopień nurkowy posiadają. Liczy się dobra zabawa !!

Jeśli chcesz uczestniczyć w Turnieju Nurkowym proszę zgłoś się, korzystając z naszego formularza rejestracyjnego.
LINK 
Ilość miejsc ograniczona. Zawody planujemy na max 30 osób więc nie ma powodu aby odkładać rezerwację miejsc na później.

Turniej Nurkowy to impreza Wodno-Lądowa. Składa się z wielu konkurencji w których musisz wykazać się sprytem, siłą oraz umiejętnością nurkową.
Konkurencje są odpowiednio punktowane tak aby dać szansę każdemu, Silnemu i Słabemu, Kobiecie i Mężczyźnie.
W zależności jaki posiadasz certyfikat, doświadczenie i ilość nurkowań dostaniesz na start odpowiednią ilość punktów premiowych aby konkurować z doświadczonymi nurkami.


Za zajęcie pierwszych trzech miejsc mamy bardzo atrakcyjne nagrody! Zestaw worek i płyta marki TechLine, Bardzo atrakcyjną nagrodę od firmy Scubapro, zestawy ABC, Kolekcja AfterDive SANTI i wiele innych.
Ilość nagród rośnie i na pewno na tym się nie skończy. Będziemy was informować na bieżąco co nowego otrzymają najlepsi :)

Bez względu na to jakim jesteś nurkiem, początkującym świeżo po szkoleniu czy zaawansowanym, liczy się dobra zabawa poprzez rywalizację w której możesz zdobyć nowe doświadczenia oraz nagrody !!
Daj znać znajomym, niech przyjdą i kibicują ci podczas rywalizacji.

 

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl