Zobacz również:

SKLEP NURKOWY

KOMIS SPRZĘTU

GDZIE NURKOWAĆ?

SZKOLENIA

Extreme Divers

 

ul. Orkana 19 A 

20-504 Lublin

 

Telefon: 730- 011-501

e-mail: info@extremedivers.pl

www: extremedivers.pl

31 lipca 2019

Jesteśmy certyfikowanym Centrum Treningowym IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers).

 

Oferujemy pełną ofertę szkoleń, od szkoleń dla początkujących po szkolenia zaawansowane, szkolenia techniczne, medyczne, a skończywszy na szkoleniach instruktorskich.Dysponujemy wysokiej klasy materiałami szkoleniowymi w języku polskim (książki, filmy DVD, prezentacje multimedialne) oraz nowoczesnym i wysokiej jakości sprzętem wykorzystywanym w trakcie szkoleń.

 

Organizacja IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) została założona przez Dick’a Rutkowskiego w 1985 roku i nosiła nazwę IAND (International Association of Nitrox Divers).

 

W 1991 została zmieniona nazwa na IANTD, kiedy to do organizacji dołączył pionier nurkowania technicznego, Tom Mount.IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) jest pierwszą organizacją, która wprowadziła Nitrox, a później Trimix, do nurkowań sportowych.

 

Mimo wczesnych trudnych lat, kiedy wielkie komercyjne organizacje takie jak PADI czy BSAC bały się Nitroxu i zakazywały jego używania, IANTD stworzyło programy szkoleniowe i udostępniało szerokiemu kręgowi ludzi to, co teraz jest tak powszechne.

 

Jako pierwsza organizacja wprowadziła programy nitroxowe, gas blenderskie, później techniczne, trimixowe i rebreatherowe.

 

IANTD kładzie ogromny nacisk na znajomość procedur, sprzętu oraz efektywność podczas nurkowania.Głównym celem IANTD jest kształtowanie w pełni świadomych i samowystarczalnych nurków, którzy w trakcie szkoleń odkrywają nowe możliwości bezpiecznego nurkowania, wykraczające poza standardy nurkowania rekreacyjnego.

 

Na kursach IANTD zdobędziesz niezbędną wiedzę do bycia bezpiecznym i świadomym nurkiem.

Szkoła nurkowania Extreme Divers

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl