wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

Szkoła nurkowania - Ronin

Szkoła nurkowania Ronin zaprasza na kursy i szkolenia nurkowania cały rok!

 

Organizujemy kursy dla dorosłych oraz dzieci. Dodatkowo można u nas zrobić specjalizacje nurkowe:

 

Nurkowanie dla dorosłych:

 

Open Water Diver

Pierwszy krok w edukacji nurkowej. Open Water Diver to kurs, który uczy nawyków nurkowych oraz gwarantuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, wystarczającą do przeprowadzania samodzielnych nurkowań na głębokości do 18 m.

 

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – EFR

Jest wiele sytuacji, w których nagle trzeba udzielić komuś pomocy. Nie bój się i nie czekaj aż ktoś inny zareaguje, naucz się prostego algorytmu ratownictwa i działaj. Kurs pierwszej pomocy to szkolenie własnie dla Ciebie.

Na kursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – EFR – nauczysz się zasad reagowania, wykorzystywanych przez profesjonalnych ratowników medycznych w trakcie udzielania pomocy poszkodowanym.

 

 

ADVANCED OPEN WATER DIVER (AOWD)

Kurs przeznaczony dla certyfikowanych nurków, który stwarza możliwość odkrywania nowych zainteresowań w nurkowaniu. Szkolenie polega na wykonaniu 5 nurkowań typu Adventure (z przygodą) i jest najczęstszą formą nurkowania, jaką nowo certyfikowani nurkowie wybierają w celu zdobycia kolejnych doświadczeń.

Przykładowa konfiguracja kursu zawiera nurkowanie: z łodzi, wrakowe, głębokie (obowiązkowe), nawigacyjne (obowiązkowe), poszukiwanie i wydobywanie.

 

RESCUE DIVER - Nurek Ratownik

Kolejny krok nurkowego rozwoju, który pozwala zdobyć umiejętności wykraczające poza poziom typowego nurkowania rekreacyjnego. W czasie kursu uczymy prowadzenia efektywnych akcji ratunkowych, udzielania nurkowi pierwszej pomocy przedmedycznej oraz radzenia sobie w sytuacji wypadku nurkowego.

 

 

DIVEMASTER - Przewodnik Nurkowy

Pierwszy kurs PADI wprowadzający nurków na zawodową i profesjonalną ścieżkę nurkowania. Divemaster to kurs dla ludzi odpowiedzialnych, którzy nie boją się wziąć odpowiedzialności za innych nurków i swoją postawą będą zachęcać do nurkowania. 

 

 

Nurkowanie dla dzieci:

 

 

BUBBLEMAKER - Bąbelkowiec

Basenowy program nurkowania przeznaczony dla dzieci. Kurs ten to przede wszystkim nauka poprzez zabawę. Rozmaite gry i proste ćwiczenia sprawiają, że dzieci chętnie biorą udział w zajęciach, gdzie pod okiem instruktora oswajają się z wodą i nabierają prawidłowych nawyków nurkowych.

 

 

SEAL TEAM - Komando Foki

Basenowy kurs dla dzieci, które uzyskały dyplom Bubblemaker. Jest to kontynuacja edukacji nurkowej, która polega na wypełnieniu 5 Misji Podwodnych.

Program jest ekscytującym wprowadzeniem do świata nurkowania.

 

 

JUNIOR OPEN WATER DIVER - Samodzielny Nurek

Pierwszy krok edukacji nurkowej. Szkolenie kierowane jest dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Program kończy się wydaniem certyfikatu nurkowego uprawniającego do nurkowania z partnerem na wodach otwartych. Dzieci do 11 r.ż. z certyfikatem Junior OWD zyskują uprawnienia do nurkowania na maksymalnej głębokości do 12 m. Dzieci, które ukończyły 12 lat mogą nurkować do głębokości 18 m, w towarzystwie pełnoletniego, certyfikowanego nurka.

 

 

JUNIOR ADVANCED OPEN WATER DIVER - Nurek Zaawansowany

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 10-14 lat mających certyfikat Junior OWD. Szkolenie polega na wykonaniu 5 nurkowań typu Adventure (z przygodą) i jest najczęstszą formą nurkowania, jaką nowo certyfikowani nurkowie wybierają w celu zdobycia kolejnych doświadczeń.

 

 

JUNIOR RESCUE DIVER - Nurek Ratownik

Program skierowany dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat, posiadających certyfikat AOWD.  Jest to kolejny krok nurkowego rozwoju, który pozwala zdobyć umiejętności wykraczające poza poziom typowego nurkowania rekreacyjnego. W czasie kursu uczymy prowadzenia efektywnych akcji ratunkowych, udzielania nurkowi pierwszej pomocy przedmedycznej oraz radzenia sobie w sytuacji wypadku nurkowego.

 

 

 

Specjalizacje nurkowe:

 

ENRICHED AIR DIVER - Nurkowania na Mieszance NITROX

DEEP DIVER - Nurkowanie Głębokie

WRECK DIVER - Nurkowanie Wrakowe

DRY SUIT DIVER - Nurkowanie w Suchym Skafandrze

NIGHT DIVER - Nurkowanie w Nocy

UNDERWATER NAVIGATOR - Podwodny Nawigator

Oxygen provider - Pierwsza pomoc tlenowa

DSMB - Strzelanie bojki

 

31 stycznia 2020

Szkoła nurkowania RONIN

Szczecin

 

Telefon: 888-560-717

email: r.ambroziak@husaria.org.pl

www: nurkowanie-szczecin.pl

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl