nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl
nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl

Zobacz również:

SKLEP NURKOWY

GDZIE NURKOWAĆ?

SZKOLENIA

Szkoła nurkowania NAPOLEON

 

ul. Przejazd 7/2

20-137 Lublin

 

Telefon: 884-885-469

kontakt@nurkowanienapoleon.pl

www.nurkowanienapoleon.pl

FB: nurkowanienapoleon

23 lipca 2019

Niezmiernie miło mi gościć Cię na stronie Szkoły Nurkowania NAPOLEON. Nazywam się Arkadiusz Kowalik i chciałbym zaprosić Cię na wspólne nurkowanie i odkrywanie tajemnic podwodnego świata. Skoro odwiedzasz moją stronę to na pewno interesujesz się lub marzysz o spędzaniu czasu pod wodą w otoczeniu zwierząt i roślin podwodnych.

 

Pasja

 

Nauką nurkowania zajmuję się z pasji, chęci dzielenia się wiedzą i umiejętnościami nurkowymi oraz zarażania ludzi tym wspaniałym hobby. Nurkowanie traktuję jako wspaniały sposób oderwania się od pędu codzienności.

 

Indywidualne podejście

 

Kursy nurkowania prowadzę w oparciu o indywidualne podejście do każdego kursanta. Poświęcam mu maksymalną ilość czasu jaka potrzebna jest do tego, żeby opanował techniki i teorię nurkowania i mógł bezpiecznie cieszyć się czasem spędzonym pod wodą.

 

Uprawnienia i certyfikaty

 

Jestem instruktorem nurkowania w federacji nurkowej o największym doświadczeniu, jaką jest Światowa Federacja Działalności Podwodnej CMAS zrzeszająca narodowe federacje nurkowe. W Polsce jest to KDP PTTK – Komisja Działalności Podwodnej. 

Szkoła Nurkowania - Napoleon

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

zamknij

 wyszukaj