wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

Szkoła nurkowania - Mdive

Mdive to Centrum Nurkowe, które szkoli w federacji PSAI. Nasz zespół składa się z dwóch instruktorów. Niektórzy preferują być szkoleni przez kobietę i my w swoim zespole  mamy instruktora Magdę, która jest bardzo cierpliwa i ze spokojem wszystko wyjaśni każdemu kursantowi. Drugim naszym instruktorem nurkowania jest Krzysztof, który bardzo chętnie objaśni wszelkie tajniki tego sportu.

 

 

W naszym Centrum Nurkowym Mdive gwarantujemy miłą i kameralną atmosferę. Staramy się, aby grupa nie przekraczała 4 osób. Na zajęciach praktycznych w wodzie przyjmujemy zasadę, że na jednego instruktora przypada 2 kursantów. Zajęcia teoretyczne prowadzone są we Wrocławiu - Krzyki - Wojszyce, a zajęcia w wodach otwartych prowadzimy na różnych akwenach w Polsce i za granicą.

 

 

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy na program Spróbuj Nurkowania, na którym wykonasz swoje pierwsze nurkowanie z instruktorem po uprzednim zapoznaniu się ze sprzętem nurkowym i podstawowymi zasadami. Program ten jest przeznaczony dla osób, które nie miały do tej pory styczności z nurkowaniem a chcą tego doświadczyć. Doskonały prezent na każdą okazję.

 

Po ukończeniu kursu podstawowego nurkowania OWSD PSAI możesz dalej rozwijać swoją pasję razem z nami. Oferujemy następujące szkolenia: Nawigacja Podwodna, Nurkowanie Nocne i Ograniczona Widoczność, Nitrox, Suchy Skafander, Nurkowanie Wrakowo - Morskie, Sidemount Diver, Advanced Buoyancy Control Trym & Technique program, Rescue Diver. Prowadzimy również kursy nurkowania dla dzieci w wieku 10-15 lat.

 

 

W naszym Centrum można kupić ubezpieczenie nurkowe DAN - roczne i krótkookresowe (np. tylko na czas wyjazdu, warianty 7, 14 i 30 dniowe). Ubezpieczenie to jest niezbędne i wymagane podczas nurkowań poza granicami Polski

 

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ WYJAZDY ZAGRANICZNE

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ NA NASZEJ STRONIE

 

15 października 2020

Mdive

 

ul. Tomasz Goloba 16b

85-791 Bydgoszcz

 

Telefon: 603-456-714

e-mail: krzysztof@mdive.pl

www: www.mdive.eu

Facebook

Instagram

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl