wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

Szkoła nurkowania - Extreme Dive

Centrum Nurkowe - Działalności Wodnej i Ekstremalnej - Diving Center, Diving Poland tworzy grupa osób kochająca mocne wrażenia. Zawsze pasjonowało nas to co ekstremalne. Organizowaliśmy wyjazdy survivalowe, trenowaliśmy walki wręcz, skakaliśmy ze spadochronem i robiliśmy wiele innych extremalnych numerów.  Centrum powstało, aby zapewnić mnóstwo atrakcji osobom poszukującym wrażeń, chcących wypocząć, dobrze się zabawić oraz spełniać swoje lub innych marzenia.

 

Organizowane przez nas imprezy, zabawy, kursy to efektywna nauka i dobra zabawa. Uczestnictwo w naszych szkoleniach, imprezach, kursach to bardzo dobra inwestycja w Twój czas. Nabędziesz mnóstwo umiejętności, poczujesz, zobaczysz to czego inni nigdy nie doświadczyli. Jesteśmy wysoko wyszkoloną kadrą.

 

 

 

 

Na stronie znajdziesz informacje o całej naszej działalności, niezbędne informacje o prowadzonych szkoleniach, wyjazdach i wszelkich kosztach z nimi związanych. Wiemy, że jesteśmy bezkonkurencyjni! Wiemy, że nasza jakość jest najwyższa! Dajemy wszystko to co najlepsze!

 

NASZE ULUBIONE MIEJSCA TO: Egipt Hurgada, Marsa Alam, Safaga, Cypr Larnaca, Meksyk, Bułgaria, Węgry, Chorwacja, Czechy, Rosja i bliższe miejsca to kamieniołom Horka, Koparki Jaworzno, Zakrzówek-Kraków, J.Cisie, J.Lubikowskie, J.Chycina, J.Głębokie, Kamieniołom Prelle, Kamieniołom Sparmann, Helene See, MRU, Hemmoor, 

Kursy nurkowania – skierowane są do osób, które chcą od podstaw rozpocząć podwodną przygodę, jak również dla posiadających już uprawnienia nurkowe. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Szkolenia prowadzimy zgodnie ze standardami największych na świecie organizacji, zajmujących się nauką nurkowania rekreacyjnego oraz technicznego do szczebla Instruktorskiego, Ful Cave, TMX w federacjach PSAI, SSI, PADI. Do szkoleń używamy w pełni wyposażoną w środki audiowizualne sale wykładową. Możemy zorganizować kurs również całkowicie w plenerze. Podczas ćwiczeń praktycznych korzystamy ze sprzętu najlepszych światowych firm. Posiadamy wszystkie obowiązkowe materiały pomocnicze, które pomagają w zdobywaniu wiedzy nurkowej, takie jak książki, filmy, prezentacje multimedialne itp., a co najważniejsze przekazujemy skutecznie wiedzę niezbędną podczas nurkowania. 

 

NASZE GALERIE -

 

TURYSTYKA NURKOWA – wszystkich chcących spędzić mile czas i posiadających certyfikaty uprawniające do nurkowania serdecznie zapraszamy na Nasze eskapady. Organizujemy WYJAZDY w każdy zakątek świata. Jedziemy tam gdzie chcesz, wyjazdy krajowe oraz inne miejsca za granicą. W sezonie nurkujemy prawie w każdy weekend. Celem naszych wypraw jest  wybrane miejsce przez Was.

 

Organizujemy imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, organizujemy pikniki, spotkania biznesowe, kuligi, przejażdżki konne. Prowadzimy również SKLEP SPORTOWY, SKLEP NURKOWY. Oferujemy asortyment wszystkich czołowych firm. Jeśli ktoś nie jest zdecydowany co do kupna sprzętu może skorzystać z naszej wypożyczalni.
 
Nasze Centrum Nurkowe posiada liczne przedstawicielstwa:
Extreme-Dive Zielona Góra, Extreme-Dive Sulechów, Extreme-Dive Głogów, Extreme-Dive Zgorzelec, Extreme-Dive Świdnica, Extreme-Dive Irlandia (Authorized dealer Seacraft IRELAND). Kontakt do poszczególnych przedstawicielstw można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. 

 

Serdecznie zapraszamy do grona nurkujących!

 

 

18 grudnia 2019

EXTREME-DIVE

 

ul. Świerczewskiego 18

69-210 Lubniewice

 

Telefon: 

693-353-262 Jacek
663-327-362 Szymon
601-071-109 Magdalena
795 187 902 Mateusz

 

e-mail:

 

www:

www.extreme-dive.pl

 

FB: LINK 

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl