wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

Szkoła nurkowania - Dive House Baltic

Specjalizujemy się w kształceniu i zaopatrywaniu świadomych nurków. Stawiamy na rzetelny trening, odpowiednio skonfigurowany sprzęt i nurkowanie z sensem. Chcesz zacząć nurkować? Jesteś nurkiem zaawansowanym, technicznym lub nawet instruktorem nurkowania i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności? Pragniesz wziąć udział w ciekawych projektach nurkowych? Odezwij się do nas!

 

W nurkowaniu stawiamy na jakość, świadomość i bezpieczeństwo. Dlatego też nurkujemy i szkolimy wyłącznie według standardów organizacji o bardzo skrupulatnym podejściu do kontroli jakości.

Z własnego doświadczenia wiemy, że tylko sumienny trening i solidna dawka wiedzy umożliwiają osiągnięcie pełnej satysfakcji z nurkowania.

 

Jeśli celujesz w świadome nurkowanie, indywidualne podejście i bezpieczeństwo pod wodą to gwarantujemy 100% satysfakcji.

 

 

SPRĘŻARKOWNIA

 

Zapraszamy do korzystania z naszej sprężarkowni usytuowanej na Dolnym Mieście w Gdańsku. Działamy 7 dni w tygodniu. Jeśli w sobotę wieczorem zdecydowałeś się na niedzielnego nurka, twoje butle są puste, a okoliczne centra nurkowe już zamknięte – dzwoń! (+48 603 537 790) Postaramy się pomóc. Tutaj każda pora jest dobra 

 

Jeśli wybierasz się do Trójmiasta aby poznać uroki Bałtyckich wraków czy okolicznych jezior – zapraszamy również do skorzystania z oferty noclegowej – rano twoje butle będą na Ciebie czkały, naładowane gazem jakiego potrzebujesz, a twój sprzęt będzie miał gdzie wyschnąć.

Oferujemy ładowanie butli powietrzem, nitroxemtrimixemargonemtlenem. A dla fanów paintballu również CO2.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

www.nurkowymarket.pl

 

04 marca 2024

Dive House Baltic

 

ul. Niwki 12
80-731 Gdańsk

 

Telefon: +48 603 537 790 

e-mail: krzysiek@divehouse.pl

www: www.divehouse.pl

Facebook

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl