KONTAKT

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

The Professional Scuba Association International (PSAI) jest najstarszą profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. Federacja PSAI została założona w 1962 roku przez Hal’a Watts’a.
 
PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

"PLAN YOUR DIVE – DIVE YOUR PLAN"

Koszt: 450,00 zł

KUP VOUCHER PREZENTOWY NA KURS!

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

Minimalny wiek uczestnika to 18. Jednak kandydaci w wieku od 10 do 17 lat wyjątkowo mogą uczestniczyć tylko w części szkolenia dedykowanej nurkowaniu nocnemu i być certyfikowani jako PSAI Junior Night Diver (wiek 10-14 lat) lub jako PSAI Night Diver (wiek 15-17 lat). Muszą także posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na wzięcie udziału w szkoleniu.

Kursant musi posiadać certyfikacje PSAI Open Water Sport Diver lub opowiednik z jakiejkolwiek innej rozpoznawalnej organizacji nurkowej.

 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Kompletny sprzęt w cenie kursu.

Prócz standardowego sprzętu SCUBA niezbędnym jest: latarka główna, latarka backup, narzędzie tnące, boja, szpulka.

 

CZAS TRWANIA KURSU:

Szkolenie trwa 2 dni i składa się z:

1 sesji zajęć wykładowych około 2-3h

2-3 nurkowania

egzamin

 

W CENIE:

- podręcznik (manual) do kursu

- kompletny sprzęt do nurkowania

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

NURKOWANIE NOCNE i PRZY OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI

 

CELE KURSU:


Celem kursu jest zapoznanie jego uczestników ze specyficznymi procedurami i technikami oraz potencjalnymi zagrożeniami, jakie towarzyszą nurkowaniom w nocy oraz w ograniczonej widoczności.

 

Po ukończeniu dwudniowego kursu jego uczestnicy posiadają niezbędną wiedzę o specyficznych technikach nurkowania, nawigacji, procedurach nurkowania partnerskiego, komunikacji podwodnej podczas nurkowań nocnych lub w ograniczonej widoczności oraz umiejętność posługiwania się latarką w celu przesyłania sygnałów nurkowych.

 

Jednocześnie przypominamy, że jest to jedna z dwóch obowiązkowych specjalizacji wymaganych do uzyskania stopnia PSAI ADVANCED OPEN WATER DIVER SILVER

 

Night & Limited Visibility Diver - Nurkowanie nocne

02 maja 2021