nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl
nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl

KONTAKT

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

The Professional Scuba Association International (PSAI) jest najstarszą profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. Federacja PSAI została założona w 1962 roku przez Hal’a Watts’a.
 
PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

"PLAN YOUR DIVE – DIVE YOUR PLAN"

Koszt: 1900-3200,00 zł

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

 

Kurs uprawnia Cię do nurkowania bezdekompresyjnego w wodach otwartych do głębokości 20 metrów, w systemie partnerskim z płetwonurkiem o równorzędnych lub wyższych kwalifikacjach.

 

CENA KURSY:

Kurs w grupie 2os. za 1 os.: 1900,00 zł/os

Kurs VIP 1 na 1: 3200,00 zł/os.

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik (manual) do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

 

Nie sposób wymienić wszystkich powodów! Choćby dlatego, że zaledwie 30% powierzchni naszej planety znajduje się ponad powierzchnią wody. Chciałbyś dostawać 1/3 zamówionego dania, 1/3 szklanki czy zarabiać 1/3 swojej pensji? Nie? To dlaczego miałbyś ograniczać swój świat do marnych 30%? Nurkowanie jest przepustką do pozostałych 70%.

 

Pod powierzchnią wody znajduje się zupełnie inny świat, zachwycający różnorodnością życia, jaskrawymi barwami i zapierającym dech w piersiach pięknem. Nie ma znaczenia czy Twoje serce skradną tętniące życiem i przyprawiające o oczopląs, rafy koralowe, posępne wraki z ich tragiczną nierzadko historią czy spokojna i zielona toń naszych jezior.

 

Woda skradła już wiele serc i dla wielu osób podstawowy kurs nurkowania okazał się początkiem niezwykłej przygody!

 

Czego się nauczysz?

 

Kurs podzielony jest na trzy części, które mają się nawzajem uzupełniać i stopniowo budować wiedzę oraz umiejętności, które przydadzą Ci się w trakcie nurkowania.

 

Część pierwsza to teoria, na której dowiesz się, między innymi, jak przebywanie pod wodą i oddychanie sprężonym powietrzem wpływa na Twój organizm, jakimi prawami rządzi się to tak odmienne środowisko i co możesz zrobić, żeby bezpiecznie i świadomie planować i wykonywać nurkowania, biorąc pod uwagę zróżnicowane środowisko, ograniczenia wynikające z praw fizyki, a także naszego sprzętu.

 

Część druga to wody basenopodobne, na których w bezpiecznych, komfortowych i kontrolowanych warunkach nabywasz umiejętności, które przydadzą się później w czasie nurkowania na wodach otwartych. Zapoznasz się ze sprzętem do nurkowania, nauczysz jak swobodnie oddychać pod wodą i regulować swoją pływalność, aż do uzyskania stanu nieważkości. Wykonasz też wiele ćwiczeń, które później wykorzystasz w swoich nurkowaniach.

 

Część trzecia odbywa się na wodach otwartych i jest ukoronowaniem wszystkich poprzednich zajęć. Będziesz miał okazję wykonać prawdziwe nurkowania, w trakcie których wykorzystasz opanowane ćwiczenia w realnych warunkach. Przekonasz się, że Twoje umiejętności i wiedza pozwolą Ci dalej nurkować i planować nurkowania w towarzystwie partnera o takich samych lub wyższych uprawnieniach i czerpać przy tym jak najwięcej przyjemności z przebywania pod wodą.

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

 

  • Minimalny wiek: 15 lat
  • Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym
  • Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie

Kurs nurkowania OWD - Open Water Diver

13 maja 2021