13 maja 2021

Kurs nurkowania - Junior Rescue Diver

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

Kurs młodzieżowego nurka ratownika, czyli Junior Rescue Diver to wspaniała propozycja dla dzieci, które już rozpoczęły swoją przygodę z nurkowaniem zdobywając stopień Junior Open Water Diver i teraz pragną dalej pracować nad swoimi umiejętnościami. Opanowanie technik autoratownictwa wyrabia w nich bowiem szacunek do wody i wyznaczonych bezpiecznych limitów oraz poczucie odpowiedzialności za swoich partnerów nurkowych.

 
 

Czego się nauczysz?

Kurs Junior Rescue Diver to szkolenie wszechstronne, które porusza kwestie ratownictwa zarówno od strony teoretycznej – od przypadków typowych aż po urazy wywołane przez morskie organizmy oraz od strony praktycznej. W trakcie nurkowań pod czujnym okiem instruktora młodzi nurkowie ratownicy uczą się radzenia sobie z awariami sprzętowymi takimi jak utrata maski lub płetwy, ale też i udzielania pomocy partnerowi nurkowemu, chociażby holując go do brzegu czy pomagając rozciągnąć nogę ze skurczem.

 

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

  • Minimalny wiek: 10 lat
  • Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym
  • Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie
  • Certyfikat Junior Open Water Diver

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Praktyczne stosowanie umiejętności w zakresie podstawowych technik podwodnego ratownictwa i autoratownictwa.

 

 

JAK WYGLĄDA KURS:

- zajęcia teoretyczne

- aż 3 nurkowania w wodach otwartych o łącznym czasie ok aż 130 minut!

- Egzamin

 

CENA KURSY:

450,00 zł/os

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

 

CO DALEJ?

Po tym kolejnym z kursów młodzieżowych nasz młody adept uzyskuje możliwość podejścia do ostatniego, zamykającego tę ścieżkę szkolenia czyli IDF Junior Master Diver. Umiejętności ratownicze na dopasowanym do wieku poziomie przydadzą się także na wszystkich późniejszych etapach.

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Koszt: 450,00 zł

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl