13 maja 2021

Kurs nurkowania - Junior Open Water Diver

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

Nauka nurkowania to wspaniała możliwość dostępna dla dzieci, które ukończyły 10 rok życia. Nurkowanie uczy odpowiedzialności, szacunku do podwodnego świata i potężnego żywiołu jakim jest woda, rozwija zdolności psychomotoryczne i ułatwia nawiązywanie przyjaźni. Junior Open Water Diver to kurs zarówno dla dzieci, które ukończyły wcześniej szkolenia z zakresu Scuba Scout, jak i tych, które nie miały wcześniej żadnego kontaktu z nurkowaniem. Ten stopień umożliwia także nurkowanie w systemie partnerskim z rodzicem lub opiekunem prawnym, który posiada co najmniej stopień Rescue Diver.

 
 

Czego się nauczysz?

Ten kurs to młodzieżowa wersja dorosłego kursu Open Water, z treścią i ograniczeniami dostosowanymi do psychicznych i fizycznych możliwości dziecka. Teoria porusza podobne zagadnienia, omawiane są bowiem zarówno kwestie sprzętowe, podstawy fizyki w nurkowaniu oraz technika nurkowania, ale także środowisko wodne. Z kolei zajęcia praktyczne, które odbywają się zarówno w wodach basenopodobnych i otwartych pozwalają na opanowanie umiejętności, które budują kompetentnego, samodzielnego nurka – mimo że nurkowania absolwenta kursu mogą odbywać się w parze z Instruktorem, Divemasterem, albo rodzicem lub opiekunem prawnym, który posiada stopień przynajmniej Rescue Diver.

 

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

  • - Minimalny wiek: 10 lat

  • - Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym

  • - Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Nurkowanie do głębokości 10 metrów w wodach otwartych w parze z Instruktorem, Divemasterem lub rodzicem (opiekunem prawnym) posiadającym uprawnienia IDF Rescue Diver lub wyższe.

 

JAK WYGLĄDA KURS:

- zajęcia teoretyczne (całodzienne lub 3 popołudniowe spotkania po ok 3h)

- aż 10 nurkowań o łącznym czasie ok aż 420 minut!

- Egzamin

 

CENA KURSY:

Kurs w grupie 2os. za 1 os.: 2230,00 zł/os

Kurs w grupie 2os. za 2 os.: 4200,00 zł/os

Kurs VIP 1 na 1: 3500,00 zł/os.

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 170,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Koszt: 2230-3500,00 zł

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl