nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl
nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl

KONTAKT

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

Koszt: 1900-3200,00 zł

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Nurkowanie do głębokości 10 metrów w wodach otwartych w parze z Instruktorem, Divemasterem lub rodzicem (opiekunem prawnym) posiadającym uprawnienia IDF Rescue Diver lub wyższe.

 

JAK WYGLĄDA KURS:

- zajęcia teoretyczne (całodzienne lub 3-4 popołudniowe spotkania po ok 3h)

- aż 6 zajęć w wodach otwartych o łącznym czasie ok aż 270 minut!

- Egzamin

 

CENA KURSY:

Kurs w grupie 2os. za 1 os.: 1900,00 zł/os

Kurs VIP 1 na 1: 3200,00 zł/os.

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

Nauka nurkowania to wspaniała możliwość dostępna dla dzieci, które ukończyły 10 rok życia. Nurkowanie uczy odpowiedzialności, szacunku do podwodnego świata i potężnego żywiołu jakim jest woda, rozwija zdolności psychomotoryczne i ułatwia nawiązywanie przyjaźni. Junior Open Water Diver to kurs zarówno dla dzieci, które ukończyły wcześniej szkolenia z zakresu Scuba Scout, jak i tych, które nie miały wcześniej żadnego kontaktu z nurkowaniem. Ten stopień umożliwia także nurkowanie w systemie partnerskim z rodzicem lub opiekunem prawnym, który posiada co najmniej stopień Rescue Diver.

 
 

Czego się nauczysz?

Ten kurs to młodzieżowa wersja dorosłego kursu Open Water, z treścią i ograniczeniami dostosowanymi do psychicznych i fizycznych możliwości dziecka. Teoria porusza podobne zagadnienia, omawiane są bowiem zarówno kwestie sprzętowe, podstawy fizyki w nurkowaniu oraz technika nurkowania, ale także środowisko wodne. Z kolei zajęcia praktyczne, które odbywają się zarówno w wodach basenopodobnych i otwartych pozwalają na opanowanie umiejętności, które budują kompetentnego, samodzielnego nurka – mimo że nurkowania absolwenta kursu mogą odbywać się w parze z Instruktorem, Divemasterem, albo rodzicem lub opiekunem prawnym, który posiada stopień przynajmniej Rescue Diver.

 

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

  • - Minimalny wiek: 10 lat

  • - Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym

  • - Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie

Kurs nurkowania - Junior Open Water Diver

13 maja 2021