13 maja 2021

Kurs nurkowania - Junior Navigation Diver

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

W dzisiejszych nowoczesnych i skomputeryzowanych czasach umiejętność korzystania z kompasu jest rzadkością, a co za tym idzie – niebywałą zaletą. Podwodna nawigacja to jednak nie tylko kompas, ale także umiejętność uważnej obserwacji i zwracania uwagi na otoczenie. Młodzi nurkowie dzięki takim umiejętnościom i wprawie zyskują więcej kompetencji, pewności siebie i samodzielności, stając się tym samym bezpieczniejszymi nurkami.

 
 

Czego się nauczysz?

Kurs nurka nawigatora w wersji młodzieżowej jest bardzo podobny do szkolenia dla dorosłych. Oczywiście obowiązują tu inne limity głębokości, a treść wykładów jest dopasowana do możliwości najmłodszych uczestników. Na teorii omawia się różne typy nawigacji – od narzędziowej i zasad działania kompasu po naturalną, uczącą dokładnej obserwacji otoczenia i zapamiętywania „nawigacyjnej” rzeźby terenu.

W trakcie nurkowań szkoleniowych wnioski wyciągnięte w trakcie teorii zostaną przetestowane i wprowadzone w życie w praktyce.

 

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

  • - Minimalny wiek: 10 lat
  • - Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym
  • - Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie
  • - Certyfikat Junior Open Water Diver

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Absolwenci tego szkolenia uzyskują uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych z wykorzystaniem podstawowych zasad nawigacji naturalnej i przyrządowej.

 

JAK WYGLĄDA KURS:

- zajęcia teoretyczne

- aż 2 nurkowania w wodach otwartych o łącznym czasie ok aż 90 minut!

- Egzamin

 

CENA KURSY:

450,00 zł/os

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

 

CO DALEJ?

Kolejnym stopniem wtajemniczenia może być nurkowanie nocne lub też kurs obejmujący podstawy ratownictwa, który w sposób dopasowany do wieku i możliwości psychofizycznych młodych nurków uczy ich treści i umiejętności bardzo zbliżonych do kursów „dorosłych”, przygotowując w ten sposób do dalszego rozwoju i ucząc odpowiedzialnego podejścia do nurkowania jak i do całego środowiska wodnego.

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Koszt: 450,00 zł

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl