13 maja 2021

Kurs nurkowania - Junior Master Diver

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

Kurs Junior Master Diver to czarny pas dla młodych nurków, najwyższy stopień wtajemniczenia przed wkroczeniem na ścieżkę dorosłego nurkowania. Wzięcie udziału w nim pozwala zdobyć kompetencje, zbudować pewność siebie i podnieść poziom wiedzy oraz umiejętności praktycznych związanych z nurkowaniem. To szkolenie jest doskonałym sposobem, żeby zamknąć pewien etap w nauce i rozwoju podwodnej pasji.
 
 

Czego się nauczysz?

Kurs Junior Master Diver posiada bardzo rozbudowany moduł teoretyczny, który ma zbudować kompleksową wiedzę u zaawansowanego młodego nurka. W trakcie wykładów omawiane są kwestie sprzętowe, technika nurkowania, fizyka nurkowania, a także środowisko wodne.

W trakcie nurkowania pojawią się nowe, trudniejsze umiejętności takie jak zdejmowanie i zakładanie sprzętu na powierzchni wody, czy też korzystanie z boi sygnalizacyjnej.

 

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

  • - Minimalny wiek: 12 lat
  • - Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym
  • - Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie
  • - Certyfikat Junior Navigation Diver
  • - Certyfikat Junior Night Diver
  • - Certyfikat Junior Rescue Diver

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Nurkowanie do głębokości 12 metrów w wodach otwartych w parze z Instruktorem, Divemasterem, rodzicem (opiekunem prawnym) posiadającym uprawnienia Rescue Diver lub wyższe.

 

 

JAK WYGLĄDA KURS:

- zajęcia teoretyczne

- aż 2 nurkowania w wodach otwartych o łącznym czasie ok aż 90 minut!

- Egzamin

 

CENA KURSY:

500,00 zł/os

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

 

CO DALEJ?

Nasz młody adept nurkowania kończąc kurs IDF Junior Master Diver dotarł do końca jakże rozbudowanej i barwnej ścieżki szkoleniowej zaprojektowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności, wiedza i doświadczenia sprawiły, że w sercu młodego pokolenia nurków pojawi się prawdziwa miłość do tego podwodnego świata, pasja by odkrywać i bronić wodnego środowiska, stając się tym samym jego nieustraszonymi adwokatami.

Czas szybko mija, a po osiągnięciu odpowiedniego wieku możliwe będzie rozpoczęcie przygody z „dorosłym” nurkowaniem.

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Koszt: 500,00 zł

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl