nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl
nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl

KONTAKT

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

Koszt: 500,00 zł

KUP VOUCHER PREZENTOWY

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Nurkowanie do głębokości 12 metrów w wodach otwartych w parze z Instruktorem, Divemasterem, rodzicem (opiekunem prawnym) posiadającym uprawnienia Rescue Diver lub wyższe.

 

 

JAK WYGLĄDA KURS:

- zajęcia teoretyczne

- aż 2 nurkowania w wodach otwartych o łącznym czasie ok aż 90 minut!

- Egzamin

 

CENA KURSY:

500,00 zł/os

 

W CENIE:

- szkolenie teoretyczne i praktyczne

- podstawowe opłaty bazowe

- niezbędny sprzęt do nurkowania

- podręcznik do kursu

- ubezpieczenie

 

CENA NIE ZAWIERA:

- opłaty wydania licencji: 200,00

- koszty ewentualnych noclegów oraz dojazdów

 

CO DALEJ?

Nasz młody adept nurkowania kończąc kurs IDF Junior Master Diver dotarł do końca jakże rozbudowanej i barwnej ścieżki szkoleniowej zaprojektowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności, wiedza i doświadczenia sprawiły, że w sercu młodego pokolenia nurków pojawi się prawdziwa miłość do tego podwodnego świata, pasja by odkrywać i bronić wodnego środowiska, stając się tym samym jego nieustraszonymi adwokatami.

Czas szybko mija, a po osiągnięciu odpowiedniego wieku możliwe będzie rozpoczęcie przygody z „dorosłym” nurkowaniem.

Dlaczego warto wziąć udział w  kursie?

Kurs Junior Master Diver to czarny pas dla młodych nurków, najwyższy stopień wtajemniczenia przed wkroczeniem na ścieżkę dorosłego nurkowania. Wzięcie udziału w nim pozwala zdobyć kompetencje, zbudować pewność siebie i podnieść poziom wiedzy oraz umiejętności praktycznych związanych z nurkowaniem. To szkolenie jest doskonałym sposobem, żeby zamknąć pewien etap w nauce i rozwoju podwodnej pasji.
 
 

Czego się nauczysz?

Kurs Junior Master Diver posiada bardzo rozbudowany moduł teoretyczny, który ma zbudować kompleksową wiedzę u zaawansowanego młodego nurka. W trakcie wykładów omawiane są kwestie sprzętowe, technika nurkowania, fizyka nurkowania, a także środowisko wodne.

W trakcie nurkowania pojawią się nowe, trudniejsze umiejętności takie jak zdejmowanie i zakładanie sprzętu na powierzchni wody, czy też korzystanie z boi sygnalizacyjnej.

 

 

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW:

  • - Minimalny wiek: 12 lat
  • - Umiejętność pływania w stopniu wystarczającym
  • - Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie
  • - Certyfikat Junior Navigation Diver
  • - Certyfikat Junior Night Diver
  • - Certyfikat Junior Rescue Diver

Kurs nurkowania - Junior Master Diver

13 maja 2021