07 maja 2021

Kurs Deep Diver – nurkowanie głębokie

CEL KURSU

Celem kursu jest przekazanie adekwatnej wiedzy, zagadnień sprzętowych i planowanie nurkowania, pozwalających na bezpieczne nurkowanie bezdekompresyjne na maksymalną głębokość 40m.

 

WYMAGANIA PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO KURSU

  • Minimalny wiek 18 lat
  • Być nurkiem specjalizacji Twinset Diver lub Sidemount diver

 

CZAS TRWANIA KURSU
2-3 dni
- część teoretyczna 4-5h 

- 5 nurkowania - 200 minut w wodzie

 

W większości przypadków minimalna ilość dni jest wystarczająca. W związku z tym, że kurs nastawiony jest na umiejętności, a nie czas trwania to może zaistnieć konieczność przedłużenia kursu. Taka decyzja leży w gestii instruktora i jest podejmowana na bazie porozumienia z kursantem, który jest w stanie również ocenić swoje umiejętności.

 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Kompletny sprzęt nurkowy z prawidłowo skonfigurowaną konfiguracją dwubutlową (twinset lub sidemount) z uprzężą i automatami w cenie kursu.

 

UPRAWNIENIA PO ZAKOŃCZENIU

Po ukończeniu kursu otrzymasz uprawnienia do planowania i przeprowadzania bezdekompresyjnych nurkowań do głębokości maksymalnie 40m

 

W cenie:

- podręcznik (manual) do kursu

- kompletny sprzęt do nurkowania

- ubezpieczenie oc

 

Cena nie zawiera:

- opłaty wydania licencji: 170,00

- koszty ewentualnych noclegów

KUP VOUCHER PREZENTOWY NA KURS!

Koszt: 1020,00 zł

IDF (International Diving Federation) jako federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

PSAI (Profesional Scuba Association International) jest jedną z najstarszych profesjonalną agencją certyfikacji nurków na świecie. PSAI była pierwszą agencją oferującą certyfikacje na poziomie podstawowym oraz instruktorskim, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym, prawie trzy dekady wcześniej niż jakakolwiek inna federacja.

SZKOLIMY WEDŁUG STANDARDÓW PSAI ORAZ IDF

Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Czym jesteś zainteresowany:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl