wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

10 listopada 2022

Konferencja Nurkowa Baltictech 2022

Już niebawem odbędzie się kolejna edycja imprezy Baltictech. Baltictech to jedno z trzech największych spotkań nurków technicznych na świecie. Pozostałe dwa, z którymi współpracujemy odbywają się w Australii i Wielkiej Brytanii. Konferencja odbywa się cyklicznie co dwa lata w Gdyni i dedykowana jest zagadnieniom nurkowym. W każdej edycji prelekcje prowadzone są przez wybitnych specjalistów z całego świata. W trakcie trwającej dwa dni konferencji, w przestrzeni wystawienniczej najwięksi producenci sprzętu nurkowego prezentują nowinki technologiczne, a sponsorzy przydzielają wysokiej klasy wyróżnienia. 

 

Dziesiąta już, jubileuszowa Konferencja Baltictech odbędzie się w Gdyni w dniach 26-27 Listopada 2022. W planach szykuje się sporo atrakcji i tradycyjnie już świetni prelegenci. Nowością jest nowa lokalizacja, która na pewno przypadnie Wszystkim do gustu. Konferencja Baltictech 2022 odbędzie się w budynku Biblioteki Głównej Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.
 
Przed nami 2 dni nurkowego święta, tym razem z możliwością testowania sprzętu w wodzie. W Sobotni wieczór specjalne i wyjątkowe Diving Party
A na koniec, sponsorzy jak zwykle obdarują szczęśliwców poważnymi nagrodami. 
 
Wszystkie niezbędne informacje o konferencji znajdziesz na www.baltictech.com
 
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!
 

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl