wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

19 stycznia 2024

HALCYON OTWIERA NOWĄ EUROPEJSKĄ BAZĘ OPERACYJNĄ W GDAŃSKU

Informacja nadesłana do nas przez Halcyon Dive Systems

 

 

HALCYON MANUFACTURING OTWIERA NOWĄ EUROPEJSKĄ BAZĘ OPERACYJNĄ

 

Halcyon Manufacturing otwiera swoją europejską siedzibę firmy oraz dystrybucyjne centrum realizacji zamówień w Gdańsku, w Polsce, koncentrując się na wyjątkowej obsłudze klienta i łatwym dostępie do rosnącej linii produktów nurkowych firmy.

 

Nowe europejskie centrum i magazyn będą realizować zamówienia dla większości Europy kontynentalnej, oferując jednocześnie sprawną obsługę zwrotów gwarancyjnych, wymian i napraw. Halcyon będzie kontynuował współpracę ze swoimi wieloletnimi partnerami z Reel Diving ze szwecji w zakresie organizacji  dystrybucji w Polsce, Wielkiej Brytanii i Skandynawii oraz aktywnie poszukuje przedstawicieli handlowych na rynki na całym kontynencie europejskim. Zespół Halcyon będzie kierowany przez Global Brand Managera marki Halcyon, Agnieszkę Hrynkiewicz, która objęła to stanowisko pod koniec 2023 roku.

 

Agnieszka Hrynkiewicz informuje: "Jesteśmy podekscytowani podjęciem tego kolejnego kroku w rozwoju naszej firmy, planujemy efektywnie pracować aby zapewnić wszystkim obecnym i przyszłym klientom Halcyon w Europie  jak najlepsze doświadczenia z naszymi produktami premium. Posiadanie centralnej bazy operacyjnej w Polsce umożliwi lepszą dostępność produktów i szybszą, bezpośrednią obsługę klienta".

 

Dyrektor generalny Halcyon, Jarrod Jablonski, powiedział: "Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z naszymi partnerami Halcyon i przedstawicielami handlowymi  w całej Europie. Ten krok jest istotną częścią nowej przyszłości Halcyon Manufacturing, pozwalając nam być w bliższym kontakcie z naszymi partnerami i klientami, zapewniając jednocześnie łatwą dostępność naszych produktów. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę wiele nowych i ekscytujących produktów, które pojawią się w linii Halcyon w nadchodzącym roku".  

 

Obiekt, który ma być w pełni operacyjny z końcem stycznia, jest współdzielony z firmą Fourth Element. Obie firmy koncentrują swoje wysiłki na poprawie obsługi klienta i dostarczaniu produktów premium w całej Europie w bardziej efektywny i dostępny sposób. Ponadto obie firmy współpracują obecnie z innymi partnerami z branży w celu zorganizowania grupy przedstawicieli handlowych reprezentujących marki premium w Europie. Jak informuje Jarrod Jablonski,"współpraca logistyczna z Fourth Element stanowi wyjątkową okazję do skorzystania z naturalnych synergii występujących między naszymi uzupełniającymi się markami, przy jednoczesnym dzieleniu się niektórymi kosztami operacyjnymi i jednoczesnym zachowaniu odrębnych, indywidualnych strategii sprzedażowych naszych marek".

 

 

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl