Zobacz również:

SKLEP NURKOWY

GDZIE NURKOWAĆ?

SZKOLENIA

Krokodyle Centrum Niezwykłych Nurkowań

 

ul. Dąbrowszczaków 5/1

10-538 Olsztyn

 

Telefon: 605-630-240

e-mail: igor@krokodyle.com.pl

www: www.krokodyle.com.pl

17 lipca 2020

Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE od początku istnienia posiada status 5* DIVE CENTER PADI (pięciogwiazdkowego centrum PADI), co oznacza, że spełniamy najwyższe standardy PADI pod względem jakości szkolenia i usług nurkowych.

 

Jesteśmy jedynym centrum nurkowym na Warmii i Mazurach, które oferuje tak szeroki wachlarz kursówi federacji nurkowych. Tylko u nas masz do wyboru szkolenia w czterech federacjach rekreacyjnych: PADI, SDI, CMAS/LOK, KDP/CMAS, a do tego - szkolenia techniczne TDI, szkolenia osób niepełnosprawnych HSA, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej EFR i DAN. Prowadzimy szkolenia na stopnie instruktorskie w Federacji Scuba Diving International i Technical Diving Inernational.

 

W Olsztynie prowadzimy salon sprzętu nurkowego z najszerszą ofertą w regionie.

Dzięki bogatemu asortymentowi oraz sprzedaży produktów tylko renomowanych firm, jesteśmy jednymz najlepiej postrzeganych sklepów nurkowych na Warmii i Mazurach.

 

Prowadzimy również e-sklep, znajdziesz nas też na allegro.

Prowadzimy SERWIS SPRZĘTU NURKOWEGO: automatów, jacketów, butli, komputerów oraz suchych skafandrów.

 

Przez cały rok organizujemy niezapomniane wyjazdy. Byliśmy nie tylko w ciepłych wodach Indonezji, Morza Czerwonego czy „niebezpiecznych” terenach Sudanu, ale także w zimnych wodach Islandii. Organizujemy wyjazdy zagraniczne i krajowe. Doceniamy piękno Bałtyku, jak i jezior Warmii i Mazur, a uwierz - jest tam wiele do zobaczenia.

 

Specjalizujemy się w organizacji spotkań firmowych, głównie tych związanych z nurkowaniem, ale nie tylko. Przygotowujemy imprezy „zapoznania z nurkowaniem” dla dużych grup - w wodach Warmii i Mazur czy ciepłych wodach Egiptu. Na specjalne zlecenia organizujemy intro pod lodem, dla osób żądnych wrażeńi chętnych przeżycia czegoś zupełnie nowego!

 

 

Jak zacząć nurkować?

 

Najlepiej zadzwonić do Igora (tel. +48 605 630 240) i zapisać się na pierwsze spotkanie. Na spotkaniu wybierzemy federację, w której chcesz się szkolić, podpiszemy dokumenty, omówimy plan i grafik zajęć.Grafik zajęć możemy ustalić dowolnie. Obecnie z CNN KROKODYLE współpracuje 6 instruktorów, co pozwala dostosować zajęcia do Twoich potrzeb.

 

Kursy prowadzimy w 4 federacjach: SSI, PADI, SDI, CMAS (LOK i KDP). Prowadzimy także szkolenia dla osób niepełnosprawnych i kursy nurkowania technicznego, czyli nurkowania głębsze niż 40 metrów.

 

Jesteśmy jednym centrum nurkowym na Warmii i Mazurach, które wyszkoli od stopnia podstawowego do instruktora nurkowania, z instruktorem nurkowania technicznego w federacji TDI włącznie.

 

Jako jedyni na Warmii i Mazurach posiadamy rebreathery do nurkowań rekreacyjnych i prowadzimy pełną opcję kursów na techrebreatherach.

 

U nas możesz też szkolić się w specjalizacjach:

 

  • pływalność

  • suchy skafander

  • nawigacja

  • nurkowanie nocne

  • nurkowanie głębokie

  • nurkowanie z użyciem nitroxu

  • nurkowanie wrakowe

  • nurkowanie podlodowe

  • nurkowanie sidemount

  • nurkowanie z łodzi

 

Posiadamy pełne zaplecze do prowadzenia nurkowań technicznych i rebreatherowych w federacjach TDI i SSI.

 

Centrum nurkowe Krokodyle

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl
nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl