wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

Centrum nurkowe - Best Divers

Jesteśmy Autoryzowanym Pięciogwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI nr s 22854

 

Dlaczego warto uczyć się nurkować właśnie u nas? Odpowiem na to pytanie w kilkunastu zdaniach w sposób prosty i mam nadzieję niepozostawiający wątpliwości. To co napiszę poniżej jest banalne.

 

Możesz liczyć na jakość i dobre wyszkolenie ponieważ z zasady w naszym Centrum Nurkowym w trakcie zajęć basenowych jeden instruktor ćwiczy maksymalnie w 2-4 osobowych grupach, a nawet jeśli zdarzy się duża grupa to maksymalnie na instruktora przeznaczamy 5 kursantów chyba, że grupa radzi sobie gorzej to zmniejszamy ten stosunek ilościowy nawet do jeden na jeden. Daje to gwarancję nie tylko świetnej zabawy ale również dobrego opanowania zakresu szkolenia. Zresztą sam możesz wybrać czy chcesz kurs indywidualny, optymalny czy ekonomiczny.

 

Nurek, który raz do nas przyjdzie, nie musi się martwić o to, że nie będziemy w stanie sprostać jego potrzebom i wymaganiom. Dlaczego? Dlatego, iż prowadzimy szkolenia na wszystkie dostępne poziomy edukacji nurkowej począwszy od podstawowych programów nurkowych dla dzieci, poprzez wszystkie poziomy stopni rekreacyjnych a na kursach profesjonalnych kończąc. Szkolimy nie tylko nurków rekreacyjnych ale i instruktorów Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

 

Ważne jest to, że po kursie organizujemy wyjazdy nurkowe zarówno w Polsce jak i w najdalsze zakątki świata. Znasz kogoś kto nurkował albo w ogóle był w Hondurasie? Takie miejsca to nie wyjątek u nas.

 

Nasza kadra jest bardzo wysoko wykwalifikowana i sprosta każdemu wyzwaniu

 

Używany przez nas sprzęt jest w pełni sprawny i regularnie serwisowany.

 

Bezpieczeństwo przedkładamy ponad wszystko, dlatego jeśli Twoim jedynym kryterium w doborze szkolenia jest jak najniższa cena to musisz się przygotować na to, że będziesz musiał zaakceptować wieeeele kompromisów, których nawet nie będziesz świadomy.

 

Ale nie u nas. Nie stać Cię na kompromisy! Będziesz pod wodą, a to trochę tak jakbyś chodził po księżycu.

 

Każdy nurek uzyska nie tylko profesjonalne szkolenie ale także rzeczowe i spersonalizowane doradztwo w zakresie swojej przyszłości nurkowej. Jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu nurkowego w naszym sklepie, nie będziesz skazany na "jedynie słuszną" markę gdyż mając w ofercie wiele wiodących firm produkujących sprzęt nurkowy, możemy dobrać Ci to, czego faktycznie potrzebujesz. Pamiętaj - rozpiętość cenowa w sprzęcie nurkowym jest tak samo szeroka jak np. w wyborze samochodu. Podstawowy sprzęt tzw. ABC (maska, fajka, płetwy, buty) mają Ci służyć przez wiele lat. Zastanów się zatem czy warto kupować bez porady doświadczonej osoby? Zazwyczaj kończy się to ponownym wydatkiem...

 

Ale i na tym nie koniec. Sprzęt, jak wszystko inne, trzeba co jakiś czas serwisować. I tutaj również świadczymy profesjonalną obsługę posprzedażową prowadząc autoryzowany serwis sprzętu nurkowego.

 

Oprócz działalności zarobkowej podejmujemy również szereg działań charytatywnych. Wspieramy ochronę raf koralowych promując aktywnie Project Aware realizowany przez PADI. Oddajemy 1% naszego podatku na fundacje wspierające ochronę mórz i oceanów. Promujemy nurkowanie na różnych basenach i w klubach fitness. Wielu rodziców jest wówczas zaskoczonych jak szczęśliwe dzieciaki wracają do domu po takich zajęciach. W trakcie zabawy opowiadamy też o rafach koralowych, o zwierzętach morskich, o polskich jeziorach....

 

Na koniec dodam tylko, że wielu Divemasterów (niektórzy z nich już są instruktorami), którzy teraz szkolą w Warszawie i w różnych bazach na świecie, wyszło spod naszej ręki, ponieważ przykładamy dużą wagę do szkolenia oraz rozwijania umiejętności nurkowych. Nasza kadra jest chwalona zarówno przez Centra Nurkowe w których pracują ale przede wszystkim przez Was - naszych Klientów.

 

Nie czekaj, aż życie przeleci Ci między palcami. Przygoda jest tuż tuż. Pomyśl ile razy w życiu będziesz mógł wyjechać na niesamowitą wyprawę nurkową na koniec świata. 5-10-15 razy. Widzisz, nie trać czasu – zacznij już dziś !

 

16 lipca 2019

BEST DIVERS

PADI nr. s22854

 

ul. Jagiellońska 7 

00-001 Warszawa

 

Telefon: 601-321-557

bestdivers@bestdivers.pl

bestdivers.pl

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl