wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

Basen Deepspot

27 listopada 2020

POŁOŻENIE:

 

Kraj - Polska

Województwo - mazowieckie

Powiat - żyrardowski

Gmina - Mszczonów

Miejscowość - Mszczonów

GPS - 51.978930, 20.525037

 

LINK Z DOJAZDEM

 

ZBIORNIK:

 

Głębokość - 45m

Powierzchnia - ha

Klasa wody - basen

Lustro - 164m n.p.m

Rodzaj - basen

Wejście - nd

 

OKOLICA:

 

Nocleg w okolicy - 

Posiłek w okolicy - 

Centrum nurkowe - BEST DIVER

Nabijanie butli - BEST DIVER

Atrakcje - 

 

OPIS:

 

Deepspot to najgłębszy basen na świecie na rok 2020! Budowa Deepspot rozpoczęła się w 2018 roku. Dziś obiekt jest już ukończy i można śmiało w nim nurkować! DEEPSPOT to obecnie najgłębszy basen na świecie – 45 m i 47cm. Został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które marzą o nurkowaniu ze sprzętem lub na zatrzymanym oddechu – Freediving, ale nigdy go nie próbowały, oraz osobach początkujących i profesjonalistach, którym zależy na komforcie ciepłej, czystej wody i bezpiecznych warunkach do treningu.

 

Aby wejść na obiekt trzeba zarezerwować sobie wejście i oczywiście je opłacić. Obecnie przy starcie cena waha się w granicach 200 zł za 60 minut nurkowania. W cenie tej jest już sprzęt do nurkowania w jakim należy nurkować! Ze swoich rzeczy można posiadać tylko zestaw abc i automat. Ważną rzeczą jest to aby zabrać ze sobą komputer nurkowy! W basenie Deepspot należy nurkować z komputerem. Ewentualnie na miejscu można go wypożyczyć.

 

Znajdziesz tu zawsze doskonałą pogodę, przejrzysta i ciepła woda, zawsze idealne warunki do nurkowania. Do tego głębia, wrak i jaskinie, liny i winda Freediverów. Dla osób początkujących i doświadczonych nurków.

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 

45 METRÓW GŁĘBOKOŚCI - Dokładnie 45m i 47cm.

 

8000 M3 WODY - Najwyższa jakość wody, doskonała wizura.

 

32-34 STOPNIE - Obiekt zapewnia równą temperaturę na całej głębokości. Jest to prawdopodobnie jedyne miejsce do nurkowania w Polsce bez termokliny.

 

DLA WSZYSTKICH - Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie: początkujący mają możliwość spróbować nurkowania lub zrobić pierwszy kurs, nurkowie certyfikowani mogą nie tylko korzystać z obiektu, ale też się doszkalać.

 

- TUNEL DLA WIDZÓW - Jeszcze nie wiesz czy chcesz zacząć nurkować? Wejdź do naszego podwodnego tunelu i obserwuj pasjonatów nurkowania!

 
 

SZKOŁA NURKOWANIA W OKOLICY:

 

BEST DIVER

 

Zdjęcia: zanurzsie.pl i Krzysztof Kujawski

Inne galerie

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl