wyszukaj

zamknij

WPISZ NAZWĘ JEZIORA KTÓREGO SZUKASZ

24 kwietnia 2021

Aby pozostali w naszej pamięci...

Do braci nurkowej!

 

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w realizacji przedsięwzięcia naszej koleżanki Sabiny (nurek oraz śpiewaczka operowa) tworzy Ona projekt, upamiętniający zmarłych kolegów nurków. Nagrywa w studio w Wiedniu piosenkę z gatunku muzyki filmowej, z autorskim tekstem oraz podkładem orkiestry symfonicznej. Ma to być memoriał dla naszych znajomych, którzy wykonali już ostatniego nurka.

 

Do utworu zostanie stworzony pamiątkowy film ze zdjęciami nurków, którzy już od nas odeszli. Dzięki temu pamięć o nich przetrwa i będziemy mogli w jakiś sposób oddać im cześć i wracać myślami i wspomnieniami kiedy będziemy czuli taką potrzebę. W projekcie nie chodzi o medialność, tylko o prywatne wspomnienia.

 

Zwracamy się do rodzin nurków, którzy odeszli. Jeśli czujecie chęć wzięcia udziału w tym projekcie, prosimy Was o przysłanie zdjęć osób zmarłych do środy 28.04.2021 do godziny 12, na adres mailowy kontakt@zanurzsie.pl, z tytułem maila „Memoriał”. Zdjęcia (nie muszą być ostre, mogą być w sprzęcie) z podpisem kto na nim jest (wystarczy pseudonim lub samo imię).

 

Prosimy o przekazanie informacji o projekcie dalej, osobom które mogą być zainteresowane wzięciem udziału.

SZKOLENIA

GDZIE NURKOWAĆ?

SKLEP NURKOWY

Zobacz również:

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl